Про нас

Вітаємо Вас на сайті компанії «ЛІГАЛ + еккаунтинг»!

спеціаліст компанії по наданню юридичніх та бугалтерських послуг в Києві

Оскільки Ви знаходитесь на цій сторінці – це значить лише одне – Вам необхідна швидка і якісна послуга, правове або організаційне рішення, яке складно, або навіть неможливо знайти в іншій компанії.

Але, не впадайте у відчай адже наші фахівці виконають необхідний обсяг робіт або знайдуть оптимальний спосіб правового або організаційного рішення правильно поставленого завдання.

У нашій компетенції:

 • — швидка реєстрація підприємств,
 • — фізичних осіб-підприємців,
 • — розробка і оформлення договорів,
 • — реєстрація змін адреси, директора, засновників підприємства,
 • — юридична допомога в судах та інших державних органах.

Ми, також, надаємо повний бухгалтерський супровід. А зміст нашого спілкування з клієнтом не виходить за межі нашого офісу.

З радістю відповімо на всі Ваші запитання!

Аутсорсингова компанія «ЛІГАЛ + еккаунтинг» надає бухгалтерські та юридичні послуги.

спеціаліст компанії по наданню юридичніх та бугалтерських послуг в Києві

На сьогоднішній день ми здійснюємо реалізацію комплексних рішень в юридичній та бухгалтерській сферах. Так, наприклад, наші клієнти можуть отримати не тільки разову послугу, пов’язану з оформленням документів, а й комплексне бізнес-рішення, що зачіпає весь обсяг процесів – від початку підприємницької діяльності та до її завершення. Нашим клієнтам, в будь-який час, доступний повний правовий і організаційний консалтинг. А наш досвід ведення підприємницької діяльності дозволить замовникам наших послуг заощадити найдорожче, що у них є – час і гроші.

 Відмінною рисою нашої компанії є правильно підібрана команда мотивованих фахівців. Це означає, що нашим клієнтам не потрібно думати про проміжні завдання і турбуватися про терміни виконання – ми робимо все «під ключ».

 Однак, є і робота, яку клієнтові доведеться зробити самому … зв’язатися з нами і замовити послугу, а ми, з радістю Вам допоможемо.

Чому варто звернутися до нас

 • Наші принципи

  Наша фірма як сім'я. Ми щиро віримо, що кожен випадок - це чиєсь життя, і ми розглядаємо індивідуально та ретельно кожну справу.

 • Багатий досвід

  Досвід допомагає нам успішно виконувати свою роботу. Наша команда - це фахівці з багаторічним досвідом роботи.

 • Відмінні результати

  Результати успішні тільки тоді, коли у вашому житті відбуваються зміни. Ми допоможемо вам досягти позитивних змін.